Prodej Microsoft 365

Poznámka


Zapojili jsme se do programu Microsoft CSP a prodáváme nyní licence Office 365, Microsoft 365 i tímto prodejním kanálem.

Představujeme Microsoft 365
Microsoft oznámil novou nabídku s názvem Microsoft 365, která sdružuje Office 365, Windows 10 a Enterprise Mobility + Security. Zákazníci tak získají kompletní inteligentní řešení pro své zaměstnance, které jim umožní bezpečně a kreativně spolupracovat. Dle velikosti organizace budou dostupné 2 modely: Microsoft 365 Enterprise je vytvořen pro větší organizace a nahrazuje a rozšiřuje možnosti Secure Productive Enterprise (SPE). Microsoft 365 Business je vytvořen pro organizace do 300 uživatelů. Zákazník získá Office 365 Business Premium s vybranými bezpečnostními funkcemi a funkcemi pro správu, které přináší Windows 10 a Enterprise Mobility + Security.

Bezpečnostní aktualizace WordPress 3.9.2

WPlogo
Vyšla bezpečnostní aktualizace WordPress 3.9.2. Můžete instalovat i přes českou verzi.

Popis z webu WordPress.org:
WordPress 3.9.2 is now available as a security release for all previous versions. We strongly encourage you to update your sites immediately.

This release fixes a possible denial of service issue in PHP’s XML processing, reported by Nir Goldshlager of the Salesforce.com Product Security Team. It  was fixed by Michael Adams and Andrew Nacin of the WordPress security team and David Rothstein of the Drupal security team. This is the first time our two projects have coordinated joint security releases.

WordPress 3.9.2 also contains other security changes:

  • Fixes a possible but unlikely code execution when processing widgets (WordPress is not affected by default), discovered by Alex Concha of the WordPress security team.
  • Prevents information disclosure via XML entity attacks in the external GetID3 library, reported by Ivan Novikov of ONSec.
  • Adds protections against brute attacks against CSRF tokens, reported by David Tomaschik of the Google Security Team.
  • Contains some additional security hardening, like preventing cross-site scripting that could be triggered only by administrators.

Jsme certifikovaným partnerem Altaro Software

certified_164
AltaroCert
Školením a následnou certifikací jsme se stali partnerem Altaro Software. Hlavním produktem je zálohovací řešení Altaro hyper-V Backup. Je určeno pro zálohování virtuálních serverů běžících na Microsoft Hyper-V. Zálohování probíhá pomocí VSS na pozadí, bez odstávky serverů. Umožňuje obnovu jednotlivých souborů, emailů z MS Exchange.Kompletní popis najdete na stránce http://www.altaro.com/hyper-v-backup/. Cena je velmi příznivá, verze Standard €325, verze Unlimited €495. Pro vyzkoušení existuje 30 dní Trial, který je dále funkční pro max. 2 virtuální stroje.Altaro-Hyper-V_screenRádi Vám uděláme přesnou cenovou nabídku v Kč, i pomůžeme s instalací a nastavením.